ZOSTAŃMY PRZYJACIÓŁMI!

Więcej informacji o naszych produktach, nowości, rekomendacje użytkowników i dużo więcej. Dołącz do nas na facebook.com !

WIDEO KANAŁ SUPERVAC

Zapraszamy na nasz kanał Youtube, gdzie czekają na Ciebie wideo prezentacje naszych pojemników, porady, przepisy i wiele więcej...

W3Schools

Historia

AWG to międzynarodowa firma, która powstała w 1985 roku w Niemczech. Jest liderem sprzedaży systemów próżniowego przechowywania żywności superVAC na wielu rynkach Europy zachodniej, m.in. w Belgii, Holandii i Francji. W Polsce istnieje od 2005 roku. Firma AWG może poszczycić się nieposzlakowaną opinią. Z jej oferty co roku korzystają tysiące zadowolonych klientów.

Misja

Celem naszych działań jest poprawa jakości żywienia, a w perspektywie długofalowej również zdrowia i życia. Pragniemy świadczyć usługi na poziomie w pełni satysfakcjonującym naszych Klientów.  Priorytetowa stała się dla nas dbałość o jak najlepsze dostosowanie oferty do potrzeb społeczeństwa.  Staramy się wychodzić na przeciw jego oczekiwaniom, kładąc szczególny nacisk na jakość oferowanych produktów i dbając o osiągnięcie najwyższego poziomu zadowolenia.  

Dążymy do kształtowania tożsamości firmy o której stanowić będzie rzetelność, uczciwość i profesjonalizm.