ZOSTAŃMY PRZYJACIÓŁMI!

Więcej informacji o naszych produktach, nowości, rekomendacje użytkowników i dużo więcej. Dołącz do nas na facebook.com !

WIDEO KANAŁ SUPERVAC

Zapraszamy na nasz kanał Youtube, gdzie czekają na Ciebie wideo prezentacje naszych pojemników, porady, przepisy i wiele więcej...

W3Schools

Jednym z najbardziej przekonujących elementów działalności naszej firmy jest prezentacja AWG. Tak modne dziś zakupy przez internet sprawiają, że kupujemy produkty, o których tak na prawdę niewiele wiemy, a jedyne na czym opieramy swój wybór to kolorowe reklamy i chwytliwe slogany.

Zamiast tego nasza firma oferuje Państwu możliwość spotkania się bezpośrednio przy kuchni, gdzie możemy zademonstrować czym jest superVac, jak działa i jakie korzyści wnosi do Państwa kuchni. Prezentacja AWG pozwoli Państwu na dokładne zapoznanie się i wypróbowanie naszych produktów. Dzięki indywidualnej rozmowie i poradach będziecie Państwo w stanie wybrać z oferty naszej firmy dokładnie to co będzie pasować do Państwa stylu życia i indywidualnej kuchni.

Decydując się na przeprowadzenie takiej prezentacji u siebie w domu otrzymacie Państwo:

Jeśli są Państwo zainteresowani przeprowadzeniem prezentacji w waszym domu, lub macie jakiekolwiek pytania prosimy o wypełnienie i przesłanie formularza kontaktowego z zakładki kontakt.

Jeśli zapisali się już Państwo na prezentacjię formularz potwierdzający znajdziecie tutaj.