fbpx

Pojemniki próżniowe z poliwęglanu

Pojemniki próżniowe z poliwęglanu to doskonały wybór do każdej kuchni. Pozwalają na dłużej zachować świeżość produktów spożywczych. Dzięki ograniczeniu dostępu powietrza do środka pojemnika, artykuły żywnościowe nie psują się i na długo zachowują swoje właściwości i wartości odżywcze. Pojemniki próżniowe z poliwęglanu świetnie sprawdzą się do przechowywania owoców, warzyw, dań gotowych, produktów suchych, zup, koktajli, sosów, słodyczy, płatków i niemal wszystkich innych artykułów spożywczych.

Pojemniki próżniowe z poliwęglanu – czym się wyróżniają?

Pojemniki próżniowe z poliwęglanu charakteryzują się niezwykłą trwałością; poliwęglan jest bowiem materiałem wytrzymałym i odpornym na skrajne temperatury. Pojemniki próżniowe z poliwęglanu są więc solidne i niezawodne w kuchni. Przezroczysty materiał dodatkowo ułatwia odszukanie właściwych potraw i składników. Pojemniki próżniowe z poliwęglanu są także często wykorzystywane w restauracjach, ograniczając marnowanie produktów spożywczych. Świetnie sprawdzają się także w firmach dostarczających catering.

Pojemniki próżniowe z poliwęglanu SuperVac

Firma SuperVac dostarcza wysokiej jakości pojemniki próżniowe z poliwęglanu marki Makrolon, które posiadają certyfikat ISO. Dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu można dopasować je do swoich potrzeb. Przezroczyste pojemniki próżniowe z poliwęglanu są bardzo funkcjonalne i wygodne w użyciu. Są odporne na uszkodzenia i zniszczenia i mają wysoką tolerancję dla skrajnie wysokich i niskich temperatur. Sprawdź naszą ofertę i wybierz swoje pojemniki próżniowe z poliwęglanu.